Najnowsze informacje

Poznaj aktualne wydarzenia

21.07.18 Wystawa Klubowa Basenji w Niemczech

W piątek rano ruszyliśmy do Bingen nad Renem. Dojechaliśmy ok. 17 i po spacerze z psami zjedliśmy miłą kolację z przyjaciółmi z Niemiec. Położyliśmy się wcześnie, żeby odpocząć po długiej podróży i nazajutrz wstać wypoczętym. Rano Bingen przywitało nas deszczem z czego nasze basenji nie były zadowolone, ale po dojechaniu na miejsce wystawy i rozbiciu namiotu, deszcz przestał padać i dalej pogoda z minuty na minutę robiła się coraz lepsza. Najpierw startowały psy, między innymi tata Goldi, Sasan (SULLA Liwang wł. hod. Burudika) który spisał się znakomicie zdobywając tytuł Zwycięzcy Klubu.

W końcu przyszedł czas klasy pośredniej suczek i występu Goldi. Sędzina specjalista rasy Paula Steele z Anglii (hod. Akmar) długo się zastanawiała, ale ostatecznie wskazała Goldi na I miejsce, dzięki temu rozpoczęła Championat Niemiec i to już był dla mnie sukces. Okazało się, że to nie koniec naszych sukcesów. W porównaniu suczek, Goldi pokonała suczki z klasy: otwartej, championów i weteranów i została Najlepszą Suką w Rasie oraz otrzymała tytuł Zwycięzcy Klubu !!! a na koniec w porównaniu ze swoim tatą wygrała całą wystawę, czyli BISS !!! 
Takiego wspaniałego wyniku nie spodziewaliśmy się w najśmielszych oczekiwaniach. Jest to ogromny sukces, tym bardziej u specjalisty rasy i hodowcy.
Więcej zdjęć z tego wspaniałego dnia w galerii ;)

SZCZENIĘTA W OFINDORO